Beibendussektor ehk miks osad naised on nii sisutühjad

42fcbae2a61893ebcfe56cb62015f131.png

Paar päeva tagasi lugesin arvamust teemal, miks osad naised on nii sisutühjad, mis tuletas mulle meelde, et ma ei ole juba vist mitu aastat enda ühte lemmikteemasse piilunud.

Paljud kindlasti teavad sellest teemast, aga kes ei tea, siis ega ei oskagi ilmselt aimata, et LHV foorumist võib leida sellise pärli nagu seda on ”Beibendussektor Eestis”.

Mõned lemmikkommentaarid, mis silma hetkel jäid, tõin välja, aga uskuge mind, neid pärleid on seal hulgi. Head huumoritki on seal hulgi.

Objektiivne reaalsus on see, et ühiskond hindab:
1) mehi ühiskondliku positsiooni järgi. NB! kõrge ühiskondlik positsioon ei pea tähendama rikkust, küll aga tähendab VALDAVAL osal juhtudest endaga toime tulemist ja milleski üsna hea olemist.
2) naisi välimuse järgi.

See ei ole hea, aga nii see on. Kõik ülejäänud faktorid on teisejärgulised. Sugude peamine hindamiskriteerium piigib:
1) meeste puhul üldjuhul vanuses 40-50
2) naiste puhul 20-25

See seletab väga hästi ära, miks 30+ haritudintelligentselendaga toime tulev naisel on keeruline leida endale väärilist (30+, haritudintelligentsetendaga toime tulevat) meest. Sellel mehel on veel 15 aastat turuväärtuse kasvu ees, samas kui sel naisel on aeglast, aga kindlat turuväärtuse pöördumatut langust selja taga. Science here:

Edit: erandeid ei ole vaja välja tooma hakata, kõik need 540 inimest globaalselt ei muuda seda, et ülejäänud 7 000 000 000 puhul see kehtib.

&

Beibendus on ikka rohkem sellest, kus teatud sorti nais(tänapäeval ka mees) olevused üritavad pakendi võltsimise abil luua tootest võltsväärtust ning siis see võimalikult kallilt maha parseldada.

&

1) Peale seksuaalakti tahaks omaette olla, sest sellisega ei ole mitte midagi rääkida, ainult kädistab kõrval.
2) Kui dushi all ära käib, siis pole enam mingit ilmet, ega näojooni. See kipub üldse blondide häda olema, et ilma meigita on kõik ühte nägu. Selle vastu on nüüd kasutusel neil näriliste karvadest tehtud ripsmepikendused, aga see mõjub nagu oleks autol keretöid tehtud makroflexiga.

& kasvõi see

If Pompeii happened now.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *