January 9, 2019

Edaspidi näete ainult ninnu-nännu nunnusid postitusi

Juba mitmendat korda avan blogi, et siia midagi kirjutada ja siis panen selle sama targalt jälle uuesti kinni. Sest, kui ma täitsa ausalt ütlen, siis hakkasin vahepeal juba vaikselt kalduma sinnapoole, et pakin selle tsirkusevaguni siin ikkagi kokku.

Lihtsalt selle pärast, et igasuguste suvaliste inimeste psühhoosihoogudele ettejäämine ei ole just miski meeldivate killast. Ja ega ka mitte ühestki küljest kergete omast.

Siis ma jäin mõtlema, et edaspidi lihtsalt hoidun negatiivsete kommentaaride lugemisest ja nende kohta eraldi postituste kirjutamisest, sest milleks veel rohkem õli tulle valada ja neid esile tõsta, eks? Nali! Ega ometigi ei ole mulle keegi ju lihtsalt nalja pärast midagi nii arukat kirjutanud, ikkagi konstruktiivne kriitika parimatelt! Eluülikooli cum laude magistrantidelt!

Ja kes olen mina, et selline hüva nõu tuulde lasta? Äkki peakski snitti võtma teistelt? Parematelt ja toredamatelt, keda mulle siin nina alla on ikka hõõrutud? Kellega sarnaselt ei oska ma hästi kirjutada ja nii edasi?

Millest küll alustada? Labastest naljadest? Teiste arvamuste ümberkirjutamisest? Nunnust turundusest? Sean kassid nunnudesse poosidesse ja nii? Ainult toredast ninnu-nännust?

Okei, see ninnu-nännu kõlab ohutuna. Järgmisena siis kuuletegi ainult kui positiivne kõik on, kui nunnu, kui armas, kui tore, kui ilus ja kui midagi ei ole ninnu-nännu, siis vot teen selle ninnu-nännuks!!

Ühesõnaga, kes aru ei saanud, siis jätkan samas vaimus ja ei tee rohkem igasugustest nii dramaatiliselt välja.

SHARE:
Paksuke.ee 9 Replies to “Edaspidi näete ainult ninnu-nännu nunnusid postitusi”
Paksuke

COMMENTS

9 thoughts on “Edaspidi näete ainult ninnu-nännu nunnusid postitusi

  Author’s gravatar

  Ahahh, aitäh hommikuse hea uudise eest

  Author’s gravatar

  Jälle sa ju mõnitad teisi blogijaid

    Author’s gravatar

    Mis inimestel viga on haha? Minu support ja kummardus hea töö eest Sulle!! 😀

  Author’s gravatar

  oot mai saa aru, kes mida ümber kirjutanud on 😀

  Author’s gravatar

  Pidid ju kinni panema blogi? Ikka ei taha panna eks vaid loodad, et kõik hakkavad anuma, et ära pane?
  Idee oli sul hea blogimiseks, aga paraku sa seda ideed edasi ei arendanud, vaid hakkasid tavapäraseks “vihkan Mallukat ja teisi kuulsaid blogijaid” kirjaneitsiks.
  Kahju, et sa oma algset kaalujälgija blogi edasi ei kirjutanud, tundus huvitav algatus.

   Author’s gravatar

   Pille, kus ma ütlesin, et ma panen blogi kinni? Vihkan Mallukat? Selle pärast, et korraks jäi Kanal 2 taustale mängima ja panin kirja, mida kuulsin? Ausõna no, palun tegele millegi targemaga.. Ma ei saa aru miks need Malluka fännid end siin ja mu postkastis muudkui välja üritavad elada, tehke seda parem vastavas blogis?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *