Eesti Blogiauhinnad 2019 ehk millises kategoorias ma peaksin osalema

Ärge isegi küsige! Ma ei tea, miks ma olen kell 2 öösel üleval ja jälle siin austatud magamise asemel blogisse kirjutan. Une-Mati pani peale eilset vist enda ameti maha..

Viimasel ajal olen seoses blogiga paljude erinevate inimestega suhelnud ja minult on palju uuritud, kas kavatsen 2019. aasta Blogiauhindadel osaleda. Ütlen ausalt, et ei tea. Ei ole sellele niimoodi mõelnud.

Küll aga vaatasin huvi pärast Blogiauhindade koduleheküljele ja pean tunnistama, et ma ei mõista, miks blogija end ise üles peab andma. Minu jaoks oleks palju ägedam, kui kuuleksin, et kellelegi meeldib mu blogi nii väga, et nimetas selle mingisuguses kategoorias nominendiks ja veel ägedam, kui keegi vaevub ka hääletama. Pisikese googeldamise peale sain aru, et asi näeb pigem välja nii, et paljud blogijad paluvad lugejaid, et nood siis hääletaks. Kes läbi lillede, kes otse. Ei?

Aga huvi pärast ikkagi, sobivat kategooriat ma ei leidnud (võib-olla sain valesti aru, aga valida saab ainult ühe?), aga see-eest dresscode sobib hästi. Sest ma peaksin ilmselt sinna Lady Gaga stiilis ilmuma. Tõenäoliselt milleski taolises, millega ta 2009. aastal MTV auhinnale järgi läks..

Eminem+Lady+Gaga+2009+MTV+Video+Music+Awards+RbhWkXZteFml.jpg

PS! Tänavune dresscode on „shine bright like a diamond“

Seega kõigest võib-olla lihtsalt natukene sädelevamalt, aga igal juhul riietus on pool aastat varem juba igaks juhuks valmis mõeldud, kui peaks juhtuma, et on minek.

One thought on “Eesti Blogiauhinnad 2019 ehk millises kategoorias ma peaksin osalema”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *