Ei, ma ei ole see paks! Ma olen üks teine paks!

Peale minu eelmise blogi kustutamist on mulle tulnud paarteist küsimust selle kohta miks ma blogi kustutasin ja kas ma jätkan SELLE vana blogiga.

paksublo

Tuleb välja, et ma olen kellegi teise blogi nime kaaperdanud, aga kuni sinna uusi postitusi ei ilmu, siis ma loen selle mahajäetud blogiks ja väga enda südant ei vaeva. Uut nime nagunii ei oskaks valida. Samas, kui ma nüüd veel alla võtan, siis on see nimi justkui lugeja petmine? Mingi paksukese blogi. Kuigi ise olen tegelikult peenike nagu sõnnikuveovankri sittlett.

Igal juhul, lugesin terve blogi läbi! Vaid viis postitust oligi. Jäi kummitavalt huvitama küll, et mis selles teisest paksust sai. Kas jõudis sellest 150-st kilogrammist kuhugi allapoole või mitte?

Natukene kurb oli tegelikult lugeda, sest meie teekonnad on totaalselt erinevad. Teda olevat juba pisikesest peale pontsakaks hüütud, pubekana hakkas väga suure hooga paisuma ja teda noriti koolis. Nii palju kui välja lugesin, siis seda peenikeseks olemise rõõmu kunagi tundnud ei olegi.

Kas teate, kui õudne on, kui sul on 12-aastaselt nii suured rinnad nagu mõnel 40-aastasel?

Tänasel päeval tundub mulle, et enamus 12- aastaseid oleks tasuta tisside üle ainult õnnelikud! Instagram on täis noorte tüdrukute pilte, millelt esmapilgul tundub, et tegemist on kuskil vähemalt 25-aastase neiuga, kuid kui profiilile lähed, siis tabab korralik üllatus – infos kirjas heal juhul uhked 14 aastat. Seda tänu jumestusele, riietusele, korralikule push-up’ile ja muidugi poosile.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *