Jäänud on veel loetud tunnid ehk natikene blogiauhindadest

Nagu te isegi näete, siis mul olulist võitlushimu ei ole olnud, et Eesti Blogiauhindadelt auhind koju tuua ja seepärast ma teatangi siin nüüd tagasihoidlikult viimasel hetkel, et tegelikult paar häält saada oleks ju iseenesest täitsa tore! No nii statistika mõttes ja ausamalt muidugi seepärast, et kahe või kolme häälega oleks ka tulemuste nimekirjas vist nati nadi üksi istuda, kui end juba osalema sai üles antud?

Nähes, kui agaralt teised inimesi hääletama kutsuvad, auhindu loosivad ja niisama põnevalt kukerpallitavad, siis mul hakkas natukene süda valutama ja ma ei taha ju olla kehvem blogija, seega siin mu palve on:

Anna mulle hääl, kui viitsid ja muidugi arvad, et ma olen seda üldse väärt! Ehk see innustab mind tulevikus rohkem kirjutama, kes teab? Ja kui mulle ei taha anda, siis usu mind, sealt nimekirjast leiab veel nii mõnegi põneva blogi – HÄÄLETADA SAAB SIIN

Tänud, et viitsisid selle kohutavalt pika postituse läbi lugeda!

2 thoughts on “Jäänud on veel loetud tunnid ehk natikene blogiauhindadest”

  1. Kuidas sa ise muidu suhtuksid sellesse, kui kuskil oleks keegi anonüümne blogija, kes teistest blogijatest salaja sitta räägib ja üritab saagi käima tõmmata, samas avalikult eetikakuningannat mängib?

    Oleks naljakas onju? 😀

    1. Ja, kus või kellega ma siis ”blogijatest” sitta räägin? Tundub, et üritad siin ise mingisugust ”saagi käima” tõmmata, sest ma tean ju väga hästi kellega ma mida räägin ja kohe kindlasti ei räägi ma blogijatest sitta. Kui aga pead silmas juhuslikult ühe suure kiusamist teiste suunal, siis see arvamus on mul ju täiesti avalik igal pool olnud 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *