Jah, täpselt nii häbematult ma end kiidangi

Teen nii tagasihoidlikult kui vähegi oskan, sest khmmm, 150 osalejat, neist kõigist 12. koht, esimene aasta osaleda, 788 häält, aasta uustulnuka kategooria võitja? Hea töö, paksuke, hea töö!

Mõni mõtleb kindlasti, et jumaluke, arvutas enda kaheteistkümnenda koha ekstra välja. Jah, arvutasin tõesti, mis siis? Täiesti süüdimatult arvutasin ka välja, millised kohad ma teistes kategooriates saanud oleksin.

Näiteks, arvamusblogide kategoorias oleksin ma võinud saada III koha. Elulistes 5000+ kategoorias oleksin ma kinni pannud II koha, väiksemad elulised oleksin aga võitnud. Moeblogidega ühes kandideerides oleksin koju toonud taas teise koha ja nii edasi. Ühesõnaga, auhinnatult ei oleks ma üheski kategoorias lõpetanud. Armas ju? Ja asjakohaselt, kes iganes te kõik ka ei olnud, siis üks väga-väga SUUR aitäh teile, et te mulle hääle andsite!

Jah, ma tean, see teeks minust kindlasti mõne silmis parema inimese, kui ma kirjutaks nüüd, kuidas võit ei ole absoluutselt oluline ja bla bla bla. Ega otseselt ju ei olegi, aga kui juba osaleda, siis eks ma ikka natukene strateegiliselt end sinna uustulnuka kategooriasse asetasin, mis seal teiegi ees salata. Nüüd ma muidugi mõtlen, et palju uhkem oleks mõnes teises kategoorias olnud, aga no mis sa teed, kui hinges oled endalegi ootamatult siuke argpükslik kaotaja. Eks siis mõtledki strateegiliselt. Või no, vähemalt üks paksuke mõtles nii. Järgmine aasta olen targem ja sellist närvipinget endale enam ei tekita.

Ja, keda närib mingisugune kahjurõõm, et jälle, jumaluke, kus nüüd sai kotitäie au ja kuulsust, kullerid voorivad ukse taga ja no teate küll, see tavaline kuulsustevärk, siis kurbusega pean teatama, et sain vaid mõned pakid makarone ja kass sai endale auhinnakoti näol uue magamiskoha. Muud midagi.

8 thoughts on “Jah, täpselt nii häbematult ma end kiidangi”

 1. Niii tore, et võitsid ja ega ma selles kahelnudki. Just olid sel aastal õiges kategoorias ja lase sama hooga edasi ja küll siis järgmisel aastal mõne muu kategooria kinni juba paned. 🙂
  Ainuke asi, et ma ikka lootsin, et teed nublut, st ilmud kohale kuidagi nii, et suudad siiski tundmatuks jääda 🙂

  1. Aitäh armsa tagasiside eest! Kirjuta mulle Facebooki või Instagrami, räägin sellest Nublutamisest, sest mul oli tegelikult algselt täitsa plaan minna, aga see viimasel hetkel muutus tänu paarile kummalisele asjale😅

    1. Võõraste, kes sõbralistis ei ole, sõnumid lähevad teise kausta ning jah, ei märka neid alati koheselt, vabandused. Parooli kahjuks enam võõrastele ei jaga, sest seda sõbralikku jagamist kuritarvitati nii, mis kole!

 2. Nii natuke meeldevaldne öelda, kuna ilmselt uute tulijate kategoorias olid kõige rohkem nö tuntud, samas teistes kategooriates olid juba head nimed ees ja kui nende kõrval oleksid olnud, siis ei oleks ilmselt nii palju hääli saanud. Näiteks isegi vist hääletasin su poolt, aga mitte seepärast, et mulle nii väga su blogi meeldiks, vaid seepärast, et olid suhteliselt ainukene, keda sealt teadsin.

 3. Kui järgmisel korral tahad võita,ainult ütle, panen Sulle nii palju hääli, kui võiduks vaja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *