Jälle need nõmedad väikesetissilised

Kui ma ei oleks parasjagu Nublusse armunud, siis ma oleksin armunud just sellesse rinnahoidjasse. Muidugi siin on üks suur AGA – isegi parima tahtmise juures ei suudaks ma oma tisse sinna ära mahutada. Aitäh loodus, ema, Jumal, mu hea söögiisu või kes iganes.

Igal juhul, mõni aeg tagasi kurtsin, et mind kummitab üks nõmedalt tüütu seljavalu. Suure tõenäosusega oli asjas süüdi vale rinnahoidja, mille peale soovitasid paljud, et suuretissilised leiavad endale pesu kena.ee leheküljelt.

Jah, leiavadki, aga nagu ikka on väikesetissiliste elu palju ilusam ja kergem. Pisarsilmi vaatasin valikut ja kirusin neid nõmedaid väikesetissilisi. Miks teid küll nii palju peab olema? Annate üldse endale aru, kui tore teie elu on? Vaevalt!

Leidsin endale siiski 2 meeldivat varianti, mis jumal tänatud, ei ole, erinevalt mõnele kallile variandile, üritanud mind veel keset ööd traadiga pussitada.

Antud isendid on katse all olnud juba üle kahe nädala. Vabasukeldumise pesumasinasse elasid üle ja isegi peale seda ei üritanud mind pussitada. Tundub, et on täitsa sõbralikud.

Ühte asja aga tahaks siiralt kiita! Nimelt seda nelja haagirida, mis on nii uskumatult mugav. Järjekordselt ma ei tea, kus ma varem elanud olen, aga siiani on mu pesukapp näinud vaid hädiseid kahe haagireaga rinnahoidjad.

Hiljem postitan lubatud tisspildid ka, et näeksite, kuidas reaalselt pesu seljas on, aga seni, hoiame nüüd kõik pöialt, et Markkusele meeldiks lilla värv.

5 thoughts on “Jälle need nõmedad väikesetissilised”

  1. Changes mõõdeti minu rinnakorv viimati J suuruseks, juba lootsin, et kena.ee on järjekordne tore valikuga pood, aga tutkit… Ei leia sealt ka midagi:( Oled sa Changes shoppanud? On lootust, et võib-olla need mõõdud on üksteisest erinevad ja G siiski on piisavalt suur?

    1. Soovitan kirjutada infosse, sest mina sain sealt väga asjalikku nõuannet, millist suurust ja mudelit tellida. Praeguse suurusega ei ole Changest midagi ostnud, aga eelnevalt on nendega muidu väga hea kogemus 🙂

  2. ma lähen pesupoes alati marru, suurele rinnale pole ühtegi ilusat rinnahoidjat, eranditult kõigile on topitud sisse “topelt-tiss” st siis poroloon
    ma tõesti ei soovi, et nurga tagant ilmuvad enne mu 75D pluss “poroloon” rinnad ja siis alles mina

    1. Ah, ära parem isegi räägi 😀 Alati vaatan, et oh, kui ilus! Aga siis tabab mind korralik pettumus, mil avastan, et seal on see nõme ”topelt-tiss” sees..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *