Jõusaalid on mõttetud, porgandid on..

Kes sind ikka kiidab, kui sa ise äi kiida ehk olin eile tubli ja käisin trennis.

Kuigi põhimõtteliselt oli see nagu langevarjuhüpe ilma langevarjuta. Muidugi langevarjust oli mul tähtsamaidki asju puudu. Näiteks seksikad riided, Kylie Jenneri keha, õhtumeik ja peene smoothie pudel.

Põhimõtteliselt jalutasingi seal jooksulindil nagu Siberi kaljukits, valmis jooksma pistma kõige selle eest, mida mul ju parasjagu pole. Aga ma ei saanud joosta, peale esimest kümmet minutit jõusaalis oleks see lihtsalt kummaline olnud (mitte, et keegi tähele oleks pannud, aga siiski põhimõtteliselt).

Nii ma siis jalutasingi seal jooksulindil oma rasvaste juuste ja t-särgiga vaguralt edasi, omamata mingisugustki aupaistet.

Ja teate, see, et paljudele inimestele ei meeldi lollus, on muutunud juba ammu omamoodi klišeeks, aga ma lihtsalt ei talu seda. Eriti kui see on minu enda isiklik lollus. Mis sa ikka muretsed, mis teised sinust mõtlevad, eks? Mõttetu lollus ju! Peaasi, et need 500 kilokalorit ära põletad, siis võib veinipudeli osta!

Igal juhul, eesmärk oligi silme ees! Tarkade masinate sõnul saingi enam-vähem need 500 kilokalorit kuhugi ära kaotatud ja süda oli igati rahul. Preemiaks oli muidugi asjaolu, et trenni ja tagasi koju sumpasin läbi paksu lume, mis tulemuse suure tõenäosusega kahekordistas.

Suure trenni tagajärg oli ilmselgelt suur nälg, aga tark mees taskus arvas, et igasugused suvalised isud on nõmedad ja oleme parem tervislikud – riivime ise näiteks porgandisalati. Isutas ju ka natukene.

Tundus tore mõte, aga tegelikult ei olnud nii tore. Riivisin nii kuis jaksasin, aga hing oli porgandil kõva. Ei tahtnud kuidagi riivimisele alla anda.

Kokkuvõtteks, jõusaalid on mõttetud, riivige parem porgandit! Porgandid on palju tõhusamad! Käed olid peale seda palju valusamad kui nad ilmselt 10 aastat järjest iga päev trenni tehes oleksid olnud..

2 thoughts on “Jõusaalid on mõttetud, porgandid on..”

  1. Tegin ühel korral suvilas suurpuhastust, pesin kõik nõud läbi ja pidin nad üsna kõrgele riiulile kõik lõpuks hiljem panema. Tulemuseks sama, ei saandu käsi järgmisel päeval liigutadagi :’D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *