Postituse pealkiri on pärit EKI-st,  sest ma lihtsalt ei osanud kuidagi sellele sarjasoovitusele pealkirja panna..

Minu jaoks võttis sarja sisseelamine täpselt nii palju aega, et kõigepealt ma alustasin sellega umbes neli korda ning lõpuks, viiendat korda, alustasin hoopiski teisest hooajast. Teise hooaja lõpus pillisin ja vaatasin veel suurema huviga ära ka esimese hooaja. Nüüd palvetan siin, et tuleks veel kolmaski hooaeg.

See on kohati päris karm, kohati nii õrn sari. Kohati nii hea soundtrack‘iga, kohati nii halvaga. Kohati nii ärritav, kohati nii rahustavalt mõtlemapanev.

Mingisugusel kummalisel põhjusel on mul välja kujunenud selline alateadlik arvamus, et kui filmi või sarja reiting on alla seitsme, siis enamasti on tegemist mingisuguse jamaga. Selle sarjaga oli aga vastupidi. Kõrge reiting 8.6, aga no mitte kui kuidagi ei kutsunud vaatama, ei aidanud ka teise osani jõudmine, no ei tundunud seda väärt. Eksisin aga siiski päris korralikult, sest tõesti see sari liigutas minus miskit.

Võib-olla oli asi selles, et ma lugesin lõpuks päris mitut arvustust selle sarja kohta. See andis sellele sarjale sellise reaalsuse juurde, sest selle taga on päriselt ka väga põnevad isiksused, kes kohati mängivad sarjas kedagi väljamõeldut, kohati iseennast.

Seega jah, kohati on see nüüd üks minu kõige lemmikumatest sarjadest – POSE