Kuidas me kassile õhuniisutaja ostsime

Kõik sai alguse sellest, et millalgi ennemuiste avaldas kassi perenaine tema peremehele soovi, et teine võiks talle ühe hommikumantli osta. Armastuse tõestamiseks või nii. Kõigile naistele ostavad mehed asju, kui nad neid armastavad, teine tahtis ju ka!

Sellest läks terve igavik mööda, aga lõpuks andis peremees märku, et on nüüd mitu nädalat hiljem Kristiine Keskuses ja kust ta selle ihaldatud hommikumantli siis täpsemalt leida võiks?

Oh, milline õnn see perenaise jaoks oli! Tahabki osta, ju siis ikka armastab! Aga, ärgu ikka ostku. Selle raha võiks millegi targema alla panna, näiteks õigekeelsussõnaraamatu?

Ei-ei, ostku parem õhuniisuti! Perenaisel 100 häda kogu aeg selle nõmeda nohuga ja igal pool ju kirjutab, milline õnnistus see õhuniisuti ühele õnnetule nohusele olla võib. Lisaks muidugi veel 89 teist kasulikku iseärasust.

Igal juhul, õhuniisuti sai õhunuusutajale ostetud ja koju tassitud. Tahaks öelda, et nii nagu õpetus käskis ka üles seatud, aga nii ilusasti asi ei läinud. Perenaine arvas, et paneb lihtsalt vee sinna kuhu see kõige loogilisem tundub, mispeale jooksis vesi lihtsalt põrandale. Igaühe loogika kahjuks ei klapi juhendi omaga.

Kui lõpuks kaua oodatud auru hakkas tulema, siis loivas kohale kass. Ümises enda lemmikut viisjuppi ja mõtiskles, mis imelik masin see nüüd jälle olla võib.

Tuli välja, et see imelik masin ei olnud mitte midagi muud kui kassi isiklik uus dušširuum. Ülimugav – pistad käpa auru sisse, lakkuma enam ei peagi ekstra, lihtsalt limpsad käpa seal niiskuse käes puhtaks!

Hea ost, kass kiidab heaks..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *