Loodame, et ma nüüd midagi ära ei sõnu

Ptui, ptui, ptui, aga mu praegune rüperaal on väga visa hingega ja vastu pidanud kauem kui ükski teine. Juba tervelt aasta on ta mind truult teeninud. Akujuhtme osas on millegi pärast pirtsakaks muutunud, aga siiski, visam kui John McClane, või mis?

Eelmise kahe reeturiga kujunes meie koosveedetud aeg üsnagi üürikeseks. Ma ei taha sel teemal isegi mitte pikemalt peatuda, sest meie suhe tehnikaga on ausõna üks keerulisemaid maailmas. Ainult üks häda teise otsa ja eks ma täitsa mõistan, et kuuma supiga ülevalamine või diivanilt valusalt allakukutamine ei saa olla ühelegi hingele vastuvõetav.

Igal juhul, 1it.ee sülearvutisalong korraldas võistluse, mille raames otsivad nad endale sloganit. Võitja saab endale sülearvuti ning kuna auhind antakse üle blogiauhindadel, kuhu ma end nagunii kohale vean, siis mõtlesin, et miks mitte proovida? Mis see slogani väljamõtlemine siis ära ei ole, eks?

Reaalsus on see, et ma olen siin oma peanupukest juba pikka aega vaevanud ja vot ei tule ühtegi head ideed. Süüdi on muidugi see kajakas, kes mu akna taga kisab ja ei lase keskenduda. Raudselt on konkurent!

Suure tõenäosusega olen ma hetkel küll vaimuvaesem, kui see kiuslik kajakas, aga tema kiuste ma siiski üritan:

1it.ee – teise ringi garantiiga kvaliteetsed sülearvutid

1it.ee – taaskasuta asjalikult

1it.ee – töökindel taaskasutus

1it.ee – soodsaim garantiiga taaskasutus

1it.ee – õnn algab kvaliteetsest sülearvutist

1it.ee – alati asjalik valik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *