Mis imelik masin see olla võiks? Jajaa!

Hakkasin kuumaõhtu fritüürist kirjutama ja nüüd mind kummitab jälle SEE lugu! Mis imelik masin see olla võiks, mis niisugust lärmi teha võiks, jajaa jajaaa..

Võib-olla see painab mind, sest ma ei suuda meenutada, mis reklaamis see lugu alles hiljuti jooksis? Äkki keegi oskab mind sellest päästa?

Igal juhul, sain Delimanolt kingituseks kuumaõhu fritüüri ja nii mul endal, kui ka mitmel jälgijal tekkis küsimus, kas see pole mitte oma olemuselt sama, mis tavaline ahi? Põhimõtteliselt nagu vist on, aga samas vist ei ole ka?

Pead ei anna, aga sain selle imemasina millalgi jaanuarikuu keskel? See teeb siis keskeltläbi kaks kuud kasutamist. Ja selle aja jooksul olen seal teinud peaaegu kõike. Isegi neid asju, mida seal teoorias või õpetuste järgi teha ei saa?! Kõike saab, kui väga tahta! Kõike, ma ütlen!

Selle eest, et see on mugav, võin küll väikese sõrme panti anda, sest seda see tõesti on. Viskad asjad sisse, eelsoojendama ei pea (kuigi soovitatakse vist 5 minutit) ja ongi üsna kohe valmis.

Kõik toidud saab tervislikumalt valmistada, sest õli ei ole vaja. Uskumatul kombel saabki vaid kuuma õhuga kõik asjad nii mõnusalt krõbedaks!

Ühesõnaga, vastuseks paljude küsimusele, siis minu arust on tegemist täitsa mugava asjandusega. Mulle meeldivad paljud asjad tekstuurilt rohkem kui ahjus tehtuna ja pealekauba saab sellega tervislikumalt hakkama.

Kellel huvi, siis soovitan ka Youtubes vaadata videosid, kus ahjus ja kuumaõhtu fritüüris tehtud toite võrreldakse. Sealt saab palju paremini aimu, kui minu üsna lühikesest ja sisutühjast kirjeldusest, ups.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *