Mõned uudised laiskloomalt

No nii, privetiki üle pika aja! Isegi mu mees, kes mu blogi ei loe, ütleb, et ma kirjutan viimasel ajal siia liiga vähe. Seega, siin on teile mõned hilisõhtused uudised. Kurb on muidugi fakt, et Aktuaalse Paksukese toimetus on natukene laisk, aga vähemalt midagi ehk saab kirja.

Esiteks, olen ma nüüd vist täisväärtuslik ühiskonnaliige blogimaailmas, sest korraldasin enda lugejatele esimese loosimängu. Tahaks sealjuures loota, et loosin midagi ägedat välja, aga eks see selgub jooksvalt.

Teiseks, võtsin vastu otsuse, et ei osale blogiauhindadel. Pead ei anna, aga hetkel tundub küll nii. Kirjutan sellest varsti ekstra postituse, aga lühidalt võib öelda, et olen nii nõme ja tobe, et süüdistan selles ainult mõnda teist blogijat, et tuju osalemise suhtes ära läks.

See vajab aga natukene pikemat lahkamist, screenshote ja muud draamat, teate küll ju ja täna ei jaksa.

Aga auhindade jagamisele vean end kohale küll. Brittiga ja tõenäoliselt asjakohaselt burgeriks kostümeeritult.

Kolmandaks ja viimaseks imestan siin, kuidas on võimalik, et mõni inimene ei kasvagi koolikiusaja rollist välja? Elasin aastaid vist mingisuguses fantaasiamaailmas, kus mulle tundus, et inimesed on nii toredad ja head ja peaaegu 30-aastaselt saavad ikka lõpuks täiskasvanuks, aga blogimaailmas lõi reaalsus mõnusalt rusikaga näkku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *