Mõned uued toredad asjad

Mõni aeg tagasi sattusin juhuslikult Merili Pappeli Instagrami kontole, kus ma päris tõsiselt suutsin ülepeakaela tema piltidesse ära armuda. Kassid, maod, no öelge vaid, et see siin ei olnud mingisugune saatuse poolt määratud juhus. Ühesõnaga, asi viis selleni, et mul on nüüd täitsa oma nägu logo. Nii äge, eks? Aga sellest ma kirjutan lähipäevil vast ka pikemalt!

Teine tore ja uus asi on see, et ma leidsin endale uue vahva lemmikblogi – http://toidukatsed.blogspot.com/

Mul pole õrna aimu ka, kuidas ma selle blogi juurde varem teed ei ole leidnud, aga tore, et vähemalt nüüdki leidsin.

Kolmas sama tore ja uus asi on see,  et mul ei ole mitte ühte uut lemmikut, vaid kaks – http://suletudring.ee/

Selles blogis olen varem käinud küll, aga polnud senini millegi pärast nii põhjalikult süvenenud. Nüüd siis lõpuks tegin seda, lugesin peaaegu täiesti läbi ja võin selle täitsa kindlalt enda üheks lemmikuks tituleerida.

Neljas uus asi mu elus on grillpann. Alati kui kuskil neid ilusasalt triibuliseks grillitud toite nägin, siis ohkasin ja unistasin sellest, et mul võiks kodus grillpann olla. Ometigi jalutasin poes muudkui mööda ja siis kodus ahastasin uuesti, kuidas mul ikkagi võiks üks grillpann olla.

Minu õnneks saatis Delimano mulle mõned päevad tagasi kingituseks grillpanni, kus oma triibulised on saanud juba nii erinevad juurviljad kui ka isegi üks omlett. Aga toidujutte leiate Instagramist ja ma üritan nüüd hoopis enda umbes 52 pooleli olevat postitust ära lõpetada, et teil vahelduseks siin midagi põnevamat ka lugeda oleks!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *