Netflixi õudusdraama “The Haunting Of Hill House” on nii hirmutav, et ei lase magada?

See nädal oli vist küll üks mu elu kõige tegusamaid nädalaid. Käisin kahel põneval koolitusel, filmisime ettevõttele reklaami, minu õlul oli fotosessiooni korraldamine, võõrustasime potentsiaalseid investoreid, lisaks pidin muule tavapärasele tööle veel jõudma kirjutada mõned pressiteated ja nii edasi ja nii edasi. Sinna vahele üritasin ka natukene enda elu pressida ja jõudsin hambaarstile, kolm korda trenni ja teatrisse.

Selline ringi sahmerdamine, lõputu korraldamine ja suhtlemine oli ootamatult väsitav ja kui ma eile õhtul töönädalale punkti panin, siis ma ei suutnud ära oodata järgmise päeva õnne, mil ma saan südamerahus kaua magada.

Magada ma muidugi ei saanud, sest keegi otsustas kell 8 suure pauguga koju tulla ja tõkkepuule otsa sõita. Ma ei tea, kas sellel on mingi eraldi nimi, aga otsa sõitis sellele asjale, mille küljes tõkkepuu on. Igal juhul nii, et tõkkepuu iseenesest jäi terveks, aga see mis teda õhus hoiab, on veidike lömmis. Tõkkepuu on muidugi selle peale solvunud, mossitab nägu taeva poole ja nüüd on meie parkimisala kõikidele avatud.

Ja kui oled juba sügavast unest väljas, siis kuuled, kuidas keegi akna all midagi seletab, oma autoga põristab või kes teab, mida teeb. Hiljem lähen käin kuskil ehituspoes ja ostan endale kõrvatropid, et homme uus katse teha. Laupäevad on selles mõttes ohtlikud, et keegi äkki tahab jälle järgmisel hommikul suursuguselt peolt koju jõuda.

Haunting-Hill-House-1000-08

Nüüd hoopis Netflixi õudusdraama juurde. Nimelt, olin eelviimase osani vaadanud Netflixi uut sarja ”The Haunting of Hill House” ja mõtlesin, et viin selle vaatamise töö nüüd lõpuni. Mida ikka kell 8 hommikul muud tarka teha?

Lugesin, et sari on nii õudne, et inimesed ei saa öösel magada, oksendavad hirmust ja paljud on sarja tõttu endale ärevushäire saanud. Kuna ma olin peaaegu kõik osad juba ära vaadanud, siis ma alustasin viimast osa ootuses, et nüüd äkki tuleb siis see mingisugune eriti õudne puänt. Ootasin, mis ma ootasin, aga ei tulnud.

Hoolimata sellest, et ma ei mõista, mis seal mõne inimese jaoks nii hirmsat olla võis, oli tegemist väga hea sarjaga. Kellel midagi targemat teha pole, siis soovitan kindlasti vaadata. Hea ja huvitav ajaviide.

2 thoughts on “Netflixi õudusdraama “The Haunting Of Hill House” on nii hirmutav, et ei lase magada?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *