Olgu tänatud Delfi Naistekas

Äkitselt naasnud talve sarnane asi suutis minu immuunsüsteemile paar päeva tagasi üks-null teha. Ja seda päris korraliku paremsirgega.

Pärast teadmata hulka salvrätikuid, meditsiinilisi lootuskiiri, seitset küüslauguküünt, kümmet liitrit sooja teed ja paljut muud, suutsin veel viimases lootuses endale umbes 55 haigust külge googeldada.

Näiteks, googeldades nohu, võib sattuda paarile loole, kus nohu ei olnudki nohu, vaid hoopis ajuvedelik.

Omahas elav Kendra Jackson arvas kaks aastat, et tal on raske nohu, kuni arstid teatasid, et naise ninast jookseb välja hoopis ajuvedelik.

Ja nii ma olengi siin viimased päevad veetnud palvetades, et tervis koju tagasi tuleks ja mul ei oleks ajuvedeliku leket või midagi veel hullemat, mille nimetus mulle isegi suurest hirmust meelde ei jäänud.

Nii et, armas Tervis, kui Sa juhtud seda lugema, siis palun tule koju. Ma luban, et ma ei jookse enam kevadjalatsites autosse ega kõõlu poolpaljalt akna peal. Anna mulle andeks, palun!

Igal juhul, eile ei tahtnud köha mul üldse magada lasta. Muudkui kõditas, kriipis ja kraapis. Tegi kõik, et üks õnnetu inimene ei saaks silmatäitki magada. Kurjami vastu ei aidanud midagi – ei soe tee, ei Strepsils, ega ei ükski palve need piinad lõpetada.

Aitas hoopis Delfi Naisteka kommentaar, kus soovitati kuivanud leiba süüa. Päris kuivanud leiba mul polnud, aga rukkipala ajas asja ära ja uskuge või mitte, köhapoiss pani selle peale jooksu. Lõuna paiku hiilis küll kavalalt tagasi, aga vähemalt sain öösel rahus magada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *