Paksukese ebatervislikud toidusoovitused

Kui ma peaksin lähiajal enda algkaalus tagasi olema, siis tõenäoliselt võib selles süüdistada minu eelmise nädala suurt viga, mil ma ostsin uuesti koju võileivagrilli.

Viimati oli mul kodus võileivagrill mõned aastad tagasi. Kasutasin seda heal juhul korra aastas ja nii ta lõpuks üksi riiulil kurbuse kätte ära surigi. Nüüd aga tuli järsku isu ja meie teed kohtusid uue võileivagrilliga.

Tema on mul nüüd igal juhul täiskohaga tööl ja ei pea kartma, et sarnaselt eelmisele üksinduse kätte ära kooleb. Vähemalt veel mitte.

Mul ei ole ilmselt pikemalt mõtet seletada, kui hea võib üks soe võiku olla. Tahtsingi hoopis jagada mõtteid, mida soovitan klassikalise singi-juustu asemel katsetada, kui peaks ühe mõnusa sooja grillsaia isu tekkima. Ja ootan suurima heameelega uusi maitsvaid ideid!

Tomat🍅 + mozzarella + basiilik

Rukkipalaga avokaado🥑 + soolalõhe + tomat + sibul

Krevetid🍤 + chilli + juust

Sinihallitusjuust + praetud šampinjonid + tšilli🌶️

Ah jaa, kellele meeldivad rosinad, siis soovitan proovida koos saia vahel juustu ja rosinaid. Keegi kunagi soovitas ja tuleb tunnistada, et selline algselt vastumeelsena tundunud kooslus oli üllatavalt maitsev.

Arvutasin igaks juhuks välja, et olenevalt sisust jääb ühe portsu kilokalorite arv umbes 400-450 ringi, mis on ühe toidukorra kohta üsna mõistlik. Nii, et võin vist hetkel südamerahus oma võikusid edasi süüa.

4 thoughts on “Paksukese ebatervislikud toidusoovitused”

  1. Minu üks lemmikuid on veggie-võiku, kuhu vahele lähevad kõik juurviljad, mis parasjagu kodus olemas on – tomat, salat, suvikõrvits, sibul, paprika jne + juust.

  2. Lõhe meeldib mulle isegi lihtsalt koos juustuga, aga avokaado ja muuga kõlab ka hästi. Blenderis vist pakutakse midagi sarnast.

  3. Banaan on ka hea võiku vahel 😉 Kõlab rõvedalt aga täitsa hea. Ma pole küll sooja maapähklivõid proovinud aga võiks proovida maapähkli või-banaani sooja võikut.

    1. Mulle väga magus ei maitse, aga näiteks armastan pannkooke Nutellaga ja nüüd kus ma mõtlema hakkan, siis banaan maapähklivõi või Nutellaga võiks mulle isegi täitsa meeldida!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *