Postitus neile, kellele meeldivad prostituudid ja James Franco

Kui asi puudutab James Francot, Tom Hardyt, Cole Sprouse’i, Bill Skarsgårdi või Cillian Murphyt, siis ma võin vabalt mõnda entsüklopeediat asendada. Ometigi jääb arusaamatuks, kuidas ma suutsin maha magada nii tähtsa fakti, et James Francol tuli 2017. aastal välja üks parimaid sarju, mida ma üldse näinud olen? Vot, ei tea, aga maha magada ma selle suutsin.

Muidugi, ega ma pead ei anna, et see nüüd maailma parim sari on, aga kui sarjas on James Franco, siis minu jaoks see teeb igal juhul enam-vähem sama välja küll. Sama teiste eelpool mainitud näitlejatega.

Minu jaoks ütleb juba IMDB 8.1 reiting kõik, aga laske ma natukene ikkagi räägin, miks see sari mulle nii väga meeldib.

Esiteks muidugi James Franco pärast. Teiseks, sest ta mängib seal kahes rollis. Kolmandaks, sest see sari on lihtsalt nii andekalt üles ehitatud, ajalooliselt informatiivne, naljakas, põnev, huvitav, ei veni nagu nii mõnegi teise sarja puhul kipub olema ja nii edasi. Ja nii edasi, sest kui ma peaksin pikemalt kirjeldama, siis ma jääksingi siia kirjeldama. Oma silm on kuningas.

Sarjas on nii palju tolleaegset reaalsust, et kohati võib see mõnele, kes selle ajajärguga kursis pole, uskumatuna näida. Ja kui süveneda, siis võib seal mitmeid paralleele isegi tänapäevagagi tõmmata. Vähemalt need, kes neid paralleele tunnevad ja otsida oskavad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *