Prostituutidest ehk ilusa peppuga Viollast, kes saab tulla ka koos perega ja teistest

Alustama vist peaks kõigepealt sellest, miks ma eile õhtul voodi.ee-s aega veetsin?

No, ma sattusin uudise peale, et Soomes avas uksed omanäoline bordell, kus külastajaid ootavad silikoonist seksnukud Jennifer, Candy, Crystal ja Nicky.

Kaunitariga ajaveetmise eest küsitakse tunnis 100 eurot, mille peale ma mõtlesin huvi pärast vaadata, mis seis hetkel Eesti turul on. Endalegi üllatuseks nägin, et me ei ole Soomest absoluutselt maha jäänud.

LUGUPEETUD HÄRRAD! Esitame Teile UUS teenus Eestis- Real Sex DOLL renditeenus! Nüüd Te saate nautida ja lõõgastuda privaatses kohas koos armunukuga, mis on tehtud kvaliteetsest SILIKOONIST ja on sama pehme ja sama tunnetusega nagu päris nahk. MEIE NUKUKESED aitavad Sulle rahu leida ning muretult linnakäras tühjaks jooksnud «patareisid» laadida! Pildid 100% originaalsed! NB! Kõik nukud läbivad samad puhastamis- ja desinfitseerimisprotseduurid, nagu kirurgilised instrumendid kliinikas.

Mul on tõsised kahtlused selle haiglaga sarnase desinfitseerimise osas, aga ma siiski väga loodan, et see vaene koristaja näeb neid nukke puhastades kasvõi natukene vaeva.

Aga see selleks, sest ma tahtsin teiega jagada hoopis mõnda vahvat pärlit.

Näiteks Violla, kelle kuulutusest ma loen välja, et ta võib tulla ka koos perega?

Violla | Tallinn | 56389748

35a. /173/75g ilusa peppuga, kitsa kissuga sümpaatlik kutsub kuula suhtlus massaaž, seks, suuseks, anal, strapoon. Helista mulle 70 € / kiir variant 40 €. Anaalseks + seks- 100 euro strapoon- 80€ tootan 24H asun koplis terve oo 350€ ma sain tulla perega ka Sms ei vasta ja purjus ei vqtta

Või näiteks tore Kristina, kellel on uskumatul kombel 2 rinda..

Kristina | Tallinn | 54665710

Kena ja Ilus naine, pakkub massaz, suu seks, klassika. /33/172/64/. Rinnad on 2. Helista foto on 100%. 54665710

6 thoughts on “Prostituutidest ehk ilusa peppuga Viollast, kes saab tulla ka koos perega ja teistest”

  1. Alles just jäi jälle silma mingi palja persega lapse pilt. No ei ole normaalne, mida selline vanem mõtleb? Jah, on väike laps. Jah, on normaalne, loomulik jne. Aga netis on ju igasugu pervareid, see pilt jääb sinna igaveseks, milleks küll. Et kuulsust koguda lapse perse pealt? Välismaal annavad paljud staarid kõik, et nende lapse nägu kuskil paista ei ole, siin konnatiigis vastupidi. Õudne. Oma vanemad teevad kõik, et kui lapsed suureks kasvaks, oleks nende kohta netis igast haigeid asju leida.

    1. Nõus, et see ei ole normaalne. Teenida laste pealt, öeldagu vabaduseks, mida tahavad, aga eesmärk on ju teenida. Lapsel peaks olema valida, kas ta tahab endale sellist ”kuulsust”…

  2. Naljakas teema kus all sellist asja arutada, aga olen eelkõnelejatega nõus
    Sellistel inimestel ei saa peas kõik korras olla, et kasutada lapsi raha või kuulse teenimiseks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *