Kuidas ma ühe blogija koostööpostituse peale lõksu langesin ehk jälle igavast turundusest

Imestage lolli, kes alles kirus, kuidas blogijad igavale turundusele kaasa aitavad ja kes nüüd rõõmsalt ise tänu sellele samale igavale turundusele kahe padja ja teki võrra rikkam on. Muidugi lõikasid kasu sellest rohkem meie muidusööjatest elanikud, aga minu rõõm ei olegi ju nii oluline.

Ega ma muidu ei kirjutakski mingisugustest patjadest ja tekkidest, aga minus tärkas ühtäkki selline taaskasutaja, et isegi ei suuda ära imestada. Nii et, imestage või minestage koos minuga. Viisakas olekski vist nüüd kõigepealt loo algusesse minna.

Loo algus on selline, et alles eile oli mul kodus täpselt 8 patja. 4 neist kasutuses. Kaks minul ja kaks elukaaslasel. 4 kindlas kohas tagavaraks. Täna on seis selline, et mul on kodus 10 patja, millest 8 on tagavaraks.

Ma olen harjunud kahe padjaga magama. Kuidagi mugavam on alati olnud. Nüüd, kus ma enda uut patja katsetasin, mis ühelt poolt on kõva ja teiselt poolt pehme, siis mul ongi tunne nagu magaksin kahel padjal. Igaks juhuks isegi proovisin teist patja alla panna, aga siis ei olnud enam see õige tunne. Seepärast need 8 ülejäänud õnnetut ära ongi pandud. Ma tean jah, kõlab nagu TopShopi reklaam. Andke andeks, elu ei olegi alati ilus.

Tahaks juba taaskasutuse osani jõuda, aga ma igaks juhuks seletan enne, kuidas ma sellesse lõksu üldse langesin. No, uut patja oli vaja, sest Jyskist ostetud päris kallis jama otsustas kõik oma sisu ühele poole nurka koondada. Siis mul meenus, et mingit sooduskoodi ju jagati ja läksin asja kaema.

Tuli välja, et sooduskood on mõttetu, sest loosiratas lubab palju suuremat soodustust. Pluss loosiratta peal olid kassid. Endalegi tagantjärgi häbi tunnistada, aga ma olingi nii lihtsalt müüdud.

Nii ma siis mingi neli korda erinevate e-mailidega keerutasingi kuni lõpuks sain 35%-lise soodustuse. Asi seegi, eks. Peaaegu pool. Rohkem ei viitsinud. Kokkuvõttes oli odavam nagunii kui mu viimane patjade ja tekkide ost. Ja muide, kui te koduleheküljel ringi vaatate ja teil on mulle sarnane huumorisoon, siis leiate sealt mitu päris vaimukat asja.

eee.jpg

Kirjutan siin praegu ja mind valdab imelik tunne, et sellest tuleb tõenäoliselt minu pikim postitus. Patjadest. Veidi kummaline, aga mis seal ikka. Lähme nüüd nende muidusööjate juurde tagasi.

Kassisõbrad vist ei vaja isegi edasist seletust ja piisab sõnast pappkast, aga kui kuller paki tõi, siis ma polnud isegi jõudnud pakki veel õieti avadagi, aga juba olid kassid suutnud end pisikesest praost patjadele seltsiks pressida. Pikalt ei hakka seletama, aga kassid olid ilmselgelt pappkastist rohkem kui võlutud. Meie tolmuimejaga lihtsalt kõrval veidikene kurvastasime.

Jälle ei jõudnud taaskasutuseni oma jutuga. Igal juhul, need 8 üleliigset patja lähevad nüüd rõõmsalt kasside hoiukodusse. Mis veel lahedam, siis vaadake neid lahedaid kotte, kus padjad ja tekid sees olid. Jumal tänatud, et ma neid ära ei visanud, sest garderoob on nüüd jälle natukene rohkem organiseeritum ja ma ei pea korvide peale raha raiskama.

Kass soovis samuti anonüümseks jääda, aga siit pildilt saate aimu, kuidas ma neid kotikesi edaspidi ära kasutan. Toppisin mõned suvised asjad sinna eest ära peitu. Ja mõned totrad roosad talvised tutimütsid neile lisaks.

46452380_216292475935516_2195703237242257408_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *